Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Cleverly będzie nosił wąsy!

2011-11-03 drukuj stronę

Bramkarz kieleckiego zespołu dobrowolnie przyłączył się do akcji „Movember”, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem raka prostaty u mężczyzn i zachęcenie do profilaktycznych badań pod kątem tej choroby.

Nazwa akcji „Movember” pochodzi od angielskich słów „Moustache” i „November” czyli w wolnym tłumaczeniu na polski „Wąsopad”. Sam zawodnik przesłał swoje zdjęcie z pierwszego dnia akcji. - Chcę w ten sposób zwrócić uwagę na problem zdrowia mężczyzn, dlatego biorę udział w tej akcji - mówi duński bramkarz VTK.
Akcja polega na tym, że każdy mężczyzna biorący w niej udział przez cały listopad nie goli wąsów! Zaczynamy od wygolonej twarzy. Potem możemy golić tylko brodę, ważne żeby przez miesiąc pod nosem pojawił się piękny i dorodny wąs.

Wszystko zorganizowane jest po to, żeby zwrócić uwagę na problem raka prostaty. Namówić mężczyzn do częstych profilaktycznych badań pod kątem tej choroby.
Sama akcja „Movember” jest również propagowana w Polsce. Do akcji można się przyłączyć korzystając ze strony kampanii tutaj

Do kampanii przyłączyło się wiele osób. Efekty zapuszczania wąsów można zobaczyć na stronie Facebook polskiego Movembera tutaj

Klub sportowy Vive Targi Kielce chce wziąć udział w samej akcji i propagować ją na terenie województwa świętokrzyskiego. W najbliższym czasie powstaną kolejne informacje na temat rozwoju samej akcji w regionie.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy