Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Wydarzenie jesieni…coraz bliżej

2011-11-03, autor: DW drukuj stronę

Już 16 listopada do Kielc przyjeżdża jedna z najlepszych drużyn na świecie – Atletico Madryt. Bilety na to spotkanie w sprzedaży już od jutra.

To będzie naprawdę wydarzenie jesieni a być może nawet półrocza. Na mecz 5 kolejki Velux EHF Champions League, do Kielc przyjeżdża drużyna uznawana za jedną z najlepszych na świecie – Atletico Madryt. Jeszcze w zeszłym sezonie klub nosił nazwę Ciudad Real, jednak ze względu na trudną sytuację finansową w całej Hiszpanii zmuszony został do przeniesienia się do Madrytu. Pod swoje skrzydła drużynę wzięło Atletico i przynajmniej jeżeli chodzi o handball to ich klub może nosić nazwę Galacticos .
W składzie Atletico ciężko znaleźć … mało znanego gracza. Wystarczy wymienić Luca Abalo, Kirila Lazarova, Didier Dinarta, Alberto Entrerriosa, Jonasa Kallmana czy Arpada Sterbika. W składzie jest również reprezentant Polski – Mariusz Jurkiewicz. To prawdziwi Galacticos wśród drużyn handballa!
Takie spotkania to bez wątpienia wielkie wydarzenie. Nie może zabraknąć wsparcia dla naszej drużyny. Dlatego kto nie ma karnetu na cały sezon niech jak najszybciej zaopatrzy się w bilet. Na takie spotkanie na pewno szybko ich zabraknie.
SZCZEGÓŁY ODNOŚNIE BILETÓW

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· starzec 2011-11-06 16:34:12, autor: lucio
Pisałem ci już cieciu jeden!!! morda w kubeł i nie oddychaj!!!!
· Starzec! 2011-11-03 18:53:55, autor: Vialli
Nie podniecaj się....!!!
· ŁAPAĆ, TRZYMAĆ!!! 2011-11-03 17:46:40, autor: STARZEC
Prawie darmo - kto żyw po bilety! Wszyscy na żółto i do boju !