Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Ruszył kolejny plebiscyt sportowy

2011-11-04, autor: SK, źródło: Echo Dnia drukuj stronę

Dziś rusza 60. okrągły plebiscyt na najlepszego sportowca i trenera regionu świętokrzyskiego. Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest gazeta „Echo Dnia, a współorganizatorami TVP Kielce i Radio Kielce.

Podobnie jak przez 60 lat głosować na najlepszych sportowców regionu będą czytelnicy, radiosłuchacze i telewidzowie.

Kapituła konkursu przyzna również tytuły: Sportowej Nadziei Województwa Świętokrzyskiego, Sportowca Niepełnosprawnego, Zasłużonego dla Świętokrzyskiego Sportu oraz Ambasadora Świętokrzyskiego Sportu.

W kategorii sportowca regionu nominowani są: Piotr Grabarczyk, Grzegorz Tkaczyk, Mariusz Jurasik, Michał Jurecki, Tomasz Rosiński, Rastko Stojković, Sławomir Szmal i Marcus Celverly. W stawce walczących o tytuł najlepszego sportowca znalazło się 47 osób, w tym 8 zawodników Vive Targi Kielce.
W kategorii najlepszy trener nominowany jest Bogdan Wenta.

Jak można głosować w plebiscycie?

Zasady głosowania na trenerów
Wybieramy trzech najpopularniejszych trenerów województwa Świętokrzyskiego. Głosujemy za pomocą kuponów (ostatni kupon ukaże się we wtorek 20 grudnia, przyjmujemy je do 23 grudnia 2011 roku) oraz wysyłając SMS-y pod numer 71466 o treści: SW.T.imię i nazwisko trenera. Na przykład: SW.T.Jan Nowak. Cena SMS-a - 1,23 złotego z VAT. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu www.echodnia.eu/plebiscytsportowy będzie wyświetlana aktualna klasyfikacja. Klasyfikacja zniknie jednak z portalu w środę 21 grudnia o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianą. Głosowanie trwa do piątku 23 grudnia do godziny 24.

Zasady głosowania na sportowców
Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców województwa świętokrzyskiego. Głosujemy za pomocą kuponów ((ostatni kupon ukaże się we wtorek 20 grudnia, przyjmujemy je do 23 grudnia 2011 roku) oraz wysyłając SMS-y pod numer 71466 o treści:SW.S. imię i nazwisko sportowca. Na przykład:SW.S.Jan Nowak. Cena SMS-a - 1,23 złotego z VAT. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu www.echodnia.eu/plebiscytsportowy będzie wyświetlana aktualna klasyfikacja. Klasyfikacja zniknie jednak z portalu w środę 21 grudnia o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianą. Głosowanie trwa do piątku, 23 grudnia do godziny 24.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy