Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Ryszard Grzyb „Aniołem dobroci”

2011-11-08, autor: SK drukuj stronę

Kielecki deweloper i jeden z członków Klubu 100 Ryszard Grzyb został uhonorowany nagrodą Świętokrzyskiego Anioła Dobroci.

Ryszard Grzyb został doceniony m.in. za ufundowanie bloku dla powodzian w Sandomierzu. Kapituła konkursu doceniła jednak ogół społecznej działalności kieleckiego dewelopera, który należy również do Klubu 100 działającego przy Vive Targi Kielce.
Nagrodę Świętokrzyskie Anioły Dobroci przyznano po raz siódmy dla firm i osób, które w szczególny sposób angażują się w działalność społeczną.

Ryszard Grzyb jest znany w regionie ze swojego „złotego serca”. Od lat pomaga rodzinom zastępczym a także Specjalistycznemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Pińczowie. Temu ośrodkowi laureat przekaże czek na 2 tysiące złotych, który otrzymał w nagrodę.

Firma Grzyb Nieruchomości jest również jednym z członków Klubu 100.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Co cieszy, a co martwi... 2011-11-14 21:51:27, autor: Alvaro
...cieszy że sponsorzy "Klubu 100" rosną w siłę, ale mnie martwi to że jest już prawie "półmetek" sezonu, a nie widać na horyzoncie "potężnego sponsora" który podniósłby nasz budżet...