Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Jurecki: Pokazaliśmy dobrą grę w Puławach

2011-11-14, autor: SK drukuj stronę

Wypowiedzi zawodników Vive Targi Kielce po spotkaniu ligowym w Puławach, w którym „żółto-biało-niebiescy” pokonali miejscowe Azoty Puławy 28:43 (14:24).

- Zagraliśmy naprawdę bardzo dobre spotkanie. Cieszę się, że po przerwie na zgrupowanie reprezentacji, nie zatraciliśmy naszej dobrej formy - powiedział po spotkaniu Michał Jurecki. Popularny „Dzidzuś” był jednym z głównych aktorów sobotniego meczu, w sumie przez 60 minut zdobył 10 bramek. Forma tego zawodnika z każdym dniem wyraźnie zwyżkuje - Czuję się bardzo dobrze. Cieszę się ze swojej dyspozycji, ale głównym zadaniem teraz jest podtrzymanie dobrej dyspozycji na kolejne spotkania w Superlidze i Lidze Mistrzów - podsumował „Dzidzuś”.

Podopieczni Bogdana Wenty zaprezentowali w Puławach kilka ciekawych zagrywek, m.in. przeprowadzili trzy skuteczne wrzutki, kończone głównie przez Bartłomieja Tomczaka. - Chcieliśmy pokazać coś efektownego dla naszych kibiców, których przyjechała tutaj mocna grupa. Pomimo odległości, przyjechali nas gorąco dopingować. Za to należą im się wielkie dzięki i dobra gra z naszej strony - podsumował spotkanie nawiązując do kieleckich kibiców, Bartłomiej Tomczak. Na meczu w Puławach pojawiła się silna 70 osobowa grupa kibiców ze stolicy Gór Świętokrzyskich.

Trener Azotów Puławy- Marcin Kurowski przyczyn porażki upatrywał w samym początku spotkania - Zaczęliśmy mecz od kilku nie przygotowanych akcji i rzutów. Przy takiej klasie zespołu nie możemy pozwolić sobie na tak łatwe straty, ponieważ przeciwnik od razu nas kontruje - podkreślił szkoleniowiec zespołu z Puław. - Dziś zabrakło nam determinacji w obronie, dopuszczaliśmy zawodników VTK do łatwych pozycji - ocenił grę swojego zespołu trener Kurowski.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Wasy 2011-11-14 17:23:02, autor: Cinelli
Wlasnie ze na twarzy jest gladki jak dziecko.
· Re: Jurecki: Pokazaliśmy dobrą grę w Puławach 2011-11-14 16:32:34, autor: Jura Mosur
Może jakieś "sto lat!" na meczu z Zabrzem? 50 - tka to najważniejsze urodziny w życiu. Pół wieku - nie w kij dmuchał...
· liganieliga 2011-11-14 14:34:41, autor: esbe34
19 listopada przypada 50 rocznica urodzin trenera Bogdana WENTY. Tak tylko napisałem gwoli przypomnienia.
· wąsacz 2011-11-14 10:28:25, autor: muczas
mam pytanie do wyjazdowiczów...cz Markus naprawdę zapuszcza wąsy ? ;))