Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

ULMA Construccion Polska i Mostostal sponsorami meczu z Atletico!

2011-11-15, autor: SK drukuj stronę

Wydarzenie jesieni w kieleckiej Hali Legionów będzie miało swoich sponsorów. Mecz z Atletico Madryt swoimi markami wsparły trzy znane firmy. Do firmy Lewiatan dołączyły ULMA Construccion Polska SA i Mostostal Kielce SA.

ULMA Construcción jest jednym z wiodących producentów deskowań i rusztowań na świecie. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, firma ULMA oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i logistyki oraz wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji swoich systemów na placu budowy.
Polski oddział firmy – ULMA Construccion Polska SA – prowadzi działalność w 13 filiach na terenie całego kraju i dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów budownictwa. Produkty firmy ULMA są wykorzystywane przy realizacji wielu ważnych inwestycji, m.in. Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8, Autostrad A2 i A4, Stadionu Legii Warszawa czy Elektrowni w Połańcu.

Drugim sponsorem środowego spotkania jest firma Mostostal Kielce, która specjalizuje się w wytwarzaniu konstrukcji stalowych. Kielecka firma wywodzi się z grupy Mostostal Warszawa. Kielecki Mostostal zatrudnia ponad 600 osób, posiada własną wytwórnie, malarnię i laboratorium.
Trzecim sponsorem jest firma Lewiatan – polska sieć handlowa. Stały partner spotkań Ligi Mistrzów w Hali Legionów.

Kolejnymi sponsorami spotkania są firma Wir – zakłady mięsne z podkieleckiego Łopuszna oraz firma D.W.A zajmująca się głównie wydrukami wielkoformatowymi, drukiem cyfrowym oraz reklamą.

Loga wszystkich firm będą Państwo mogli zobaczyć na naklejkach na parkiecie, bandach LCD oraz bandach za bramką.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· :) 2011-11-16 12:38:15, autor: Iskierka96
Wygrana - cud! Remis - sensacja! Godna porażka niewielką ilością bramek - bez obciachu! :)
· Re: ULMA Construccion Polska i Mostostal sponsorami meczu z Atle 2011-11-15 17:44:53, autor: TO JA
Sęk w tym, że Iskra nazywa się teraz NSK Bearings,
· A MOŻE... 2011-11-15 17:24:52, autor: STARZEC
...by tak pojedynek zasponsorowała ISKRA?