Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

50 lat świętokrzyskiej ręcznej

2008-12-16 drukuj stronę

Obchody 50-lecia Świętokrzyskiego Związku Piłki Ręcznej odbyły się dziś w hali przy ul. Bocznej w Kielcach. Obiekt będzie nosił nazwę "Hali Legionów"

· książka 2008-12-18 19:39:16, autor: obiektywny9991
Gdzie taką ksiązke można dostać i jaka jest jej cena ??
· książka 2008-12-18 18:08:57, autor: Anonymous
Właśnie wszedłem w posiadanie książki wydanejz okazji 50 lecia autorstwa dwóch naszych dziennikarzy - Maćka Cendra i Pawła Kotw icy - polecam, bo książka jest fajna i sporo pisze o Iskrze/Vive.
· hala 2008-12-17 23:11:48, autor: Robert-Kowal
Już nie narzekajcie na hale. Jest dobra nowoczesna i wiele innych miast może pozazdrościć. Słyszałem, że ta hala ma 8 miejsce w śród hal w Polsce.
· Nazwa bardzo ładna... 2008-12-17 19:28:19, autor: Spark
Chociaż wg mnie bardziej by pasowała inna...np. "Bubel" Arena. Ale to jest własność MOSiR-u i niech sobie nazywają ją jak chcą. Po ostatnim koncercie grupy Perfect ,dodatkowo okazało sie że 1 milion PLN -ów został wydany na... "ocieplenie" ścian i sufitu, bo akustyka hali jest chyba jeszcze gorsza niż była!! Aha i przepraszam ,gdzie jest parking dla kibiców ? Bo na ten co niby jest to policja mnie nie wpuszcza przed meczem i parkuje w "ciemnych uliczkach" Pakosza !
· ...... 2008-12-17 18:14:22, autor: chęciniak
Mi tam też się podoba, tą nazwą uczcimy naszych dzielnych wojaków http://www.youtube.com/watch?v=jqLDwIk_wqE
· !!!! 2008-12-17 15:20:11, autor: Anonymous
Bardzo ładna nazwa - Hala Legionów
· Hala 2008-12-17 12:52:25, autor: anu18
racja hala jest do poprawki!!! miejsca przy parkiecie powinny byc dla prawdziwych kibiców którzy siali by postrach dla zawodników gości( a są zarezerwowane dla szkół które powinny siedzieć przy ścianach u góry) Na takie mecze jak płock Lubin czy jakaś rewelacja ligi w danym sezonie ( w tym Olsztyn) szkoły powinny w małym stopniu wypełniać trybuny!!! Bardzo dużo jest do zrobienia by ta hala była głośna! A nazwa dobra ale jak pisal przedmówca chyba narazie ten obiekt na takową nie zasługuje.
· hala 2008-12-17 08:58:46, autor: arek_71
dokładnie, miasto i mosir niech sie lepiej zajmą remontami i myśleniem jak tą halę poprawić. Nazwa moze nienajgorsza, moze byc, choc wolałbym, żeby najpierw poprawili halę.
· \"Hala Legionów\" 2008-12-17 00:32:04, autor: iskra_fan
Nazwa hali jak najbardziej ale wedlug mnie hala na Bocznej nie zasluguje na taka nazwe! Po 3 latach mamy juz pekajace sciany (zostaly zakryte przez wyciszenia) Akustyka pozostawia do dzis wiele do zyczenia, wykonanie posadzek, scian pod trybunami, odleglosc trybun od boiska itd... No i najgorsze brak parkingu! Owszem cieszmy sie ze mamy hale wielofunkcyjna w Kielcach ale szkoda ze nikt nie uzgodnil wszystkich "za" oraz "przeciw" budowania hali w rok. Ktos powinnin beknac za jej wykonanie!