Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Trzeci raz "Duma Katalonii" za mocna

2010-11-20 drukuj stronę

Po raz trzeci w tym sezonie FC Barcelona Borges zwycięża w Hali Legionów. Tym razem w meczu Velux EHF Champions League 26:33 (11:18)

· Wisełkaa 2010-11-24 15:14:31, autor: Najlepsi
No wy zawsze byliście przyzwyczajeni że sędziowie byli waszymi kibacimi . A od Wisełki to sie odwalić ..
· ... 2010-11-22 20:07:10, autor: kibic-ka
I jeszcze jedno. Czy Polsat Sport to jest jakaś płocka telewizja..? Światła gasić podobno nie można, a u nich w meczu z nami, jakoś mogli je zgasić.. A komentator to chyba był kibic Orlenu..
· ... 2010-11-22 17:53:48, autor: kibic-ka
No cóż, szkoda.. Trzeba zdobyć punkty z Chambery i powalczyć z Barcą o jakiś normalny wynik.. Brawo dla Mateusza Zaremby i oby tak dalej. Co do dopingu, fakt 'Młyn' mógłby być niżej, albo na STAŁYCH trybunach, za bramką, ale może klubowi nie zależy zbytnio na dopingu, więc cóż.. Na pewno lepiej by było słychać śpiew niżej, niż na samej górze.. Tylko jeszcze musi mieć kto kibicować... Bo nawet na Młynie jak nie szło z Barcą, to niektórzy coś ucichli, a tak być chyba nie może..? To prowadzenia dopingu nie mam zastrzeżeń, chłopaki próbują mobilizować ludzi jak mogą. A jak komuś się to nie podoba, to może powinien stanąć tam za Nich i spróbować Ich zastąpić..? Chłopaki muszą czuć wsparcie z trybun. A już w ogóle dla mnie nie pojęte są gwizdy.. Żeby gwizdać na swoją drużynę? Trzeba się chyba zastanowić, po co się idzie na halę.. Ale cóż, to tylko moje zdanie, może dla reszty to norma.
· Sektor SKPR 2010-11-22 08:21:40, autor: [Bot]
<grzesiekk> temat ,o którym piszesz był omawiany,jeszcze na starym forum : http://mpjm.vive.zetonet.pl/ Chyba ktoś z pracowników Klubu VTK,wyjasnił wtedy,że na dole sektora E, nie może znajdowac sie nasz sektor(SKPR), bo : - są to najdroższe(?) i najlepsze miejsca - bedziemy zasłaniać "widzom" - zabierzemy miejsca "karnetowcom" - zabierzemy miejsca "starym",wiernym kibicom - na dole sektora E ,siedzą też pracownicy klubu,rodziny , znajomi zawodników itp. Poprostu nie mieli, czy nie wiedzieli co z nami zrobić ,to wysłali nas "pod sufit" i mają to z głowy. W Płocku na Orlen Arenie, Klub WP podszedł do tego tematu zupełnie inaczej...
· MakuSNK 2010-11-21 22:13:32, autor: grzesiekk
a jak Ty bedziesz wiedzial o co mi chodzi to sie odezwij to tez pogadamy, 100 x bardziej wole flagi na gorze jesli by mlyn mial byc 2 x glosniejszy na dole niz mlyn na gorze gorzej slyszany
· ... 2010-11-21 20:26:28, autor: Lechu
O dziale "strzelcy" nie wspomnę :P
· A może .. 2010-11-21 19:53:58, autor: STARZEC
...BY TAK UAKTUALNIĆ ZAKŁADKĘ " SEZON" PUCHAR EUROPY? - wszak czas idzie do przodu a na stronie miesięczne zaległości
· Chambery - Celje 30:24 2010-11-21 18:54:08, autor: Piotr32
Celje w mocno osłabionym składzie przegrało wyraźnie we Francji. W Celje nie grał chyba Zorman, bo w statystykach meczowych nie ma nawet 1 bramki.
· 3-maj się 2010-11-21 18:44:44, autor: ToMcioO
fabienne; Cisza wyborcza jest !
· THW Kiel - Lwy 30:27 2010-11-21 18:39:20, autor: Piotr32
Lwy przegrały w Kilonii w podobnych rozmiarach co my.
[1] 2 3 4 5 6 7