Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Jesteśmy w finale!!!

2011-05-07 drukuj stronę

Tylko trzech spotkań potrzebowali kielczanie na pokonanie Stali Mielec. W ostatnim meczu VTK wygrywa w Mielcu 28:44(15:21) i zagra w finale play-off! Aktualni Mistrzowie Polski w finale zmierzą sie z Orlen Wisłą Płock.

· .. 2011-05-08 20:58:33, autor: loczek
Zgadzam się z komentarzem poniżej .! wygrali lepsi.!
· D.Buntić rzuca 7 w meczu z Barcą :) 2011-05-08 20:36:56, autor: Piotr32
http://handball.pl/kat,48,Asobal-M,Tylko-kataklizm-moze-odebrac-Barcelonie-tytul,2547,wiadomosci.html
· Mamy finał 2011-05-08 20:06:48, autor: Anka28
Wygrali lepsi, jak dla mnie najlepsi. Ciężka praca chłopaków przynosi efekty i oczywiście brawo dla Trenera.
· fks 2011-05-08 17:33:46, autor: michałCK
Takie teksty to sobie zachowaj dla kolegów ze szkoły, ja nie mam 15 lat i czasu na wygłupy.
· michałCK 2011-05-08 14:59:05, autor: fks
Też Cię kocham,jak chcesz,to CIĘ adoptuje.
· Vive ;) 2011-05-08 09:00:59, autor: karolina17
No to mamy ciekawy finał :)) No, ale gramy dwa pierwsze mecze u siebie także mamy lepiej :)) !pzdro :)
· fks 2011-05-08 08:57:12, autor: michałCK
Masz gimnazjalne ADHD, że wstawiasz tyle wykrzykników czy zwyczajnie jesteś piźnięty w główkę?
· GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! 2011-05-08 00:35:03, autor: fks
"Gratulacje" dla kibiców z Kielc,którzy byli na meczu w Mielcu.Do juniorów z Płocka obecnych na meczu, krzyczeć wypier..lać!!!!!!!!!!! Gratulacje
· płocczanin 2011-05-07 23:15:06, autor: Piotr32
Nie do końca. W LM zdecydowana większość bramek pada po atakach pozycyjnych. Oczywiście kontry są ważne, ale nie można ich cisnąć cały mecz i tylko na tym opierać swojej siły. Oprócz szybkiego biegania trzeba też umieć konsekwentnie grać ataki pozycyjne, bo na wysokim europejskim poziomie to jest podstawa. Tam zespoły bardzo szybko wracają do obrony i stopują takie ułańskie szarże na złamanie karku. Ustawiają wtedy twardą, agresywną obronę i zmuszają rywali do gry w ataku pozycyjnym. A sami konsekwentnie punktują rywala grając do pewnej piłki w ataku. Bieganie tylko do przodu to nie wszystko a Orlen Wisła bazuje tylko na tym właśnie elemencie gry. Jeśli nie daje się Płockowi okazji do kontr po stratach piłek a do tego bardzo szybko wraca się do obrony i stopuje ułańskie szarże Płocczan to gra Płocka traci bardzo na jakości. Przypomnij sobie jak grała Francja w finale Mistrzostw Świata. Nie przeprowadzili nawet jednej klasycznej kontry a kontry w drugie tempo można było policzyć na palcach jednej ręki. Każdą akcję zwalniali i rzucali z pozycyjnego wyprowadzając zawodników na czyste pozycje po czym szybko wracali do defensywy i tak cały mecz. Efekt? Są Mistrzami Świata. Dania grała szybko i owszem część bramek tak rzuciła, ale jakim kosztem? Ile miała głupich strat? Trzy razy tyle co Francuzi.
· Re: Jesteśmy w finale!!! 2011-05-07 23:05:19, autor: płocczanin
Oglądałem sobie mecz Kwidzyn - Płock na Polsacie Sport i jeśli chodzi o Płock to mam takie wnioski. Ich gra opiera się teraz w 90% na szybkich wznowieniach, szybkich akcjach od razu po stracie bramki lub przejęciu piłki. A to obecnie gra się jakoś inaczej w piłkę ręczną?
[1] 2 3 4