Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Towarzysko z Kwidzynem

2011-05-10 drukuj stronę

Jutro o godz. 17:30 w Hali Sportowej w Bilczy k/Kielc rozegrany zostanie mecz towarszyski z udziałem Vive Targów Kielce. "Żółto-biało-niebiescy" zmierzą się z MMTSem Kwidzyn.

· "Wyszły pewne sprawy..." 2011-05-11 23:24:16, autor: Lechu
Dobre sobie. Co nie chcieli wygrać? Obstrukcje mieli i nie mogli biegać? Co presja? Na naszych zawodnikach też była presja i to nawet większa, bo nikt nie brał pod uwagę, że mogą wrócić z Płocka bez Pucharu. I co, nasi pojechali i dowalili Wiśle 13 bramkami i to na wyjeździe. Nie ma żadnych usprawiedliwień. Byliście wtedy słabsi i to o dwie klasy pod każdym względem. Tak samo jak byliście słabsi w poprzednich kilku meczach. Później w meczu ligowym trochę was zlekceważyliśmy, ale to nie ma znaczenia. Byliśmy słabsi o te 3 bramki i koniec tematu.
· ... 2011-05-11 21:57:11, autor: michałCK
'Zauważ że bezpośrednio po meczu nikt się nie spinał ani niczego nie usprawiedliwiał' - no i tak powinno zostać, bo każdy widział jak się sprawy miały na boisku. 'Ale teraz, pewne sprawy wyszły' - to aż takie to przerażające, ze nie można o nich mówić?
· Re: Towarzysko z Kwidzynem 2011-05-11 21:47:36, autor: płocczanin
Tylko u was (gremialnie) szuka się jakiś przyczyn o których jeszcze 'nie chcecie mówić' (wiadomo tajemnica) Nikt niczego nie szuka, pewne rzeczy wychodzą po jakimś czasie. Zauważ że bezpośrednio po meczu nikt się nie spinał ani niczego nie usprawiedliwiał. Wszyscy byliśmy zdruzgotani poziomem gry... Ale teraz, pewne sprawy wyszły... dobra EOT, temat o meczu z Krzyżakami:)
· płocczanin 2011-05-11 21:22:44, autor: michałCK
Co ty się tak denerwujesz? Ja wcale was nie mam zamiaru do niczego przekonywać, bo nawet gdybym chciał to i tak nie ma sensu. 'Ohoho, jakie mocne słowa. A czy to nie na waszym forum po ostatniej przegranej, czasem nie robiła furory teoria o puszczeniu meczu u buków?' - jak napisałem, to wasza specjalizacja, bo głównie u was chodzą w obiegu różne teorie spiskowe (każdy wie jakie) co oczywiście nie oznacza, że takie przypadki nie zdarzają się gdzie indziej. Ale jeśli ci poprawi to humor to stwierdzam, że w ostatnim meczu byliście lepsi i wygraliście zasłużenie, a czy np. u nas w zespole nastąpiło rozluźnienie czy zlekceważenie, odpuszczenie przeciwnikowi, epidemia grypy czy czary voo doo to nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż wynik jest jaki jest i wygrała drużyna mocniejsza podobnie jak tydzień wcześniej o klasę lepsi byliśmy my. Tylko u was (gremialnie) szuka się jakiś przyczyn o których jeszcze 'nie chcecie mówić' (wiadomo tajemnica) zamiast pogodzić się z faktem iż ktoś okazał się silniejszy i to w tym przypadku nie po raz pierwszy zresztą w ostatnich 2 latach (ale to pewnie też część jakiejś tajemnicy).
· Re: E tam 2011-05-11 21:01:38, autor: płocczanin
[quote="michałCK"]'Nikt zorientowany Ci nie napisze na ogólnym forum. Tym bardziej kieleckim:)Tyle.' - wiesz co, przegraliście z nami z ostatnich 9 meczy 8, nieprzypadkowo. Wtedy dostaliście szybkie 5 goli do odrobienia i cały zespół się posypał, stąd wynik był jaki był. Ale jak często to u was bywa szukacie gdzieś usprawiedliwień i to jeszcze takich z gatunku 'tajemnica' (wasza specjalizacja). Osobiście uważam, że pomimo iż to tylko sport, powinniśmy wygrać ten finał w góra 4 meczach, bo mamy zwyczajnie lepszy zespół. Jeśli się stanie inaczej lub przegramy to Wenta i ta drużyna będą zwyczajnymi frajerami.[/quote] Ja pierd...ę, człowieku odpuść. Nie musisz mi wierzyć ani mnie przekonywać, ja wiem swoje, mam dobre źródła i kontakty:) Ale jak często to u was bywa szukacie gdzieś usprawiedliwień i to jeszcze takich z gatunku 'tajemnica' (wasza specjalizacja) Ohoho, jakie mocne słowa. A czy to nie na waszym forum po ostatniej przegranej, czasem nie robiła furory teoria o puszczeniu meczu u buków?
· E tam 2011-05-11 20:24:14, autor: michałCK
'Nikt zorientowany Ci nie napisze na ogólnym forum. Tym bardziej kieleckim:)Tyle.' - wiesz co, przegraliście z nami z ostatnich 9 meczy 8, nieprzypadkowo. Wtedy dostaliście szybkie 5 goli do odrobienia i cały zespół się posypał, stąd wynik był jaki był. Ale jak często to u was bywa szukacie gdzieś usprawiedliwień i to jeszcze takich z gatunku 'tajemnica' (wasza specjalizacja). Osobiście uważam, że pomimo iż to tylko sport, powinniśmy wygrać ten finał w góra 4 meczach, bo mamy zwyczajnie lepszy zespół. Jeśli się stanie inaczej lub przegramy to Wenta i ta drużyna będą zwyczajnymi frajerami.
· Re: Towarzysko z Kwidzynem 2011-05-11 19:59:41, autor: płocczanin
[quote="michałCK"]'Powody tak żenującej postawy na PP były inne' - czyli jakie? Kasy im nie zapłacili w terminie? Wypili z dużo dzień wcześniej? Krowa się któremuś ocieliła? Przegraliście tak wysoko, bo byliście zwyczajnie słabsi o klasę a my zagraliśmy jeden z najlepszych meczy w sezonie a takie usprawiedliwianie to się zawsze zdarza po klęsce. Ja tam swojego zespołu nie usprawiedliwiam po tym jak tydzień później frajersko przegrali u siebie. Zwyczajnie myśleli, że będzie taki sam mecz jak poprzedni a się okazało, ze przeciwnik nie ma zamiaru się położyć. Nadziali się, dostali nauczkę i bardzo dobrze. [/quote] Rozumiesz słowo pisane? Nikt zorientowany Ci nie napisze na ogólnym forum. Tym bardziej kieleckim:)Tyle.
· Re: Nowe Ankiety 2011-05-11 19:15:35, autor: olsztyniak2
Zapraszam na nowe ankiety na stronie http://recznawolsztynie.blogspot.com/ Za wejście poprzednie i liczne odpowiedzi dziękuję :-)
· płocczanin 2011-05-11 18:05:05, autor: michałCK
'Powody tak żenującej postawy na PP były inne' - czyli jakie? Kasy im nie zapłacili w terminie? Wypili z dużo dzień wcześniej? Krowa się któremuś ocieliła? Przegraliście tak wysoko, bo byliście zwyczajnie słabsi o klasę a my zagraliśmy jeden z najlepszych meczy w sezonie a takie usprawiedliwianie to się zawsze zdarza po klęsce. Ja tam swojego zespołu nie usprawiedliwiam po tym jak tydzień później frajersko przegrali u siebie. Zwyczajnie myśleli, że będzie taki sam mecz jak poprzedni a się okazało, ze przeciwnik nie ma zamiaru się położyć. Nadziali się, dostali nauczkę i bardzo dobrze.
· No to się za chwilę przekonamy 2011-05-11 16:11:09, autor: rudi
Nie ma co spekulować , parkiet nam pokażę. Naturalne jest że Wy wierzycie w sój zespół, my w swój. Co do klasy i różnicy za trzy tygodnie wszystko będzie jasne i wtedy wrócimy do tematu...nie zmienia to faktu że nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji że przegrywamy mistrzostwo :) Z całą presją, odbudowywaniem się Wisły i wszystkimi argumentami , które opisałeś.
[1] 2 3