Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Końcówka zdecydowała (foto)

2011-10-09 drukuj stronę

Jeszcze na kilka minut przed końcem meczu zespół Vive Targi Kielce prowadził w Berlinie. Niestety końcówka zdecydowała o porażce.

· Zgadzam sie ze Wszystkimi 2011-10-11 19:10:22, autor: zpolskiegopala
I, bardzo przykro mi dodac, ze od wielu miesiecy Dzidzius najczesciej kojarzy mi sie z Pampersem
· ... 2011-10-10 19:05:51, autor: Iskierka96
Jedna z najbardziej dziwnych i kontrowersji sytuacja miała miejsca na około dwie minuty przed końcem meczu. Thorir Olafsson podał piłkę do Mariusza Jurasika, ale ten jej nie zauważył. Tak do tej sytuacji odniósł się "Józek": Podałem do Tottiego piłkę, a sędzia wstrzymał czas, mówił, że było mokro, czy coś. Ja byłem odwrócony do Olafssona, a sędzia kazał mu grać. Mi Thorir powiedział, że nie miał komu podać. Tylko widziałem jak piłka się turlała, a Berlin ją przechwycił. Muszę to dokładnie obejrzeć na wideo, trudno mi teraz ocenić jak to było dokładnie."
· Re: Końcówka zdecydowała (foto) 2011-10-10 15:35:52, autor: mudin5
Piotr32 masz rację że jak równy z równym, przewaga była raz na korzyść jednego i drugiego zespołu ale takie przewagi trzeba utrzymywać, żeby wygrywać. Chęć walki może i była ale brakowało kilku znaczących elementów. Ja wiem, że jak ci sędziowie nie sprzyjają to bardzo ciężko odbudowuje się swoje morale ale ewidentnie przegrana nie leży po stronie sędziów tylko w bardzo dużej mierze po stronie ostatnich 5 minut spotkania. Pisałem już wcześniej o tym i powtórzę jeszcze raz: w 55 minucie było 27-25 dla nas i nie dość, że nie było wykończenia w ataku to w obronie była totalna katastrofa. Nie upilnowali rywali a na dodatek dwie kontry rozbite w dwóch podaniach piłki. Co do Wisły Płock to sorry ale pierwszy mecz z fartem i to ogromnym między innymi przez głupotę Rumunów też w ostatnie 5 minut meczu a drugi mecz to zero pomysłu na grę. Jeżeli jeden zawodnik rzuca ci 10 bramek w spotkaniu to znaczy, że nie potrafisz go upilnować (sytuacja podobna do 2 meczu MP - gdzie dobijał nas w dogrywce Chrapkowski). Tak dobijał ich w sobotę Krivokapic. Grupy niestety się nie wybiera. Niech chociaż jeden z zespołów wyjdzie z grupy. Wierzę cały czas, że będzie to Iskierka - bo po obecnej grze Wisły nie ma się czego spodziewać - ale trzeba się otrząsnąć i wziąć do roboty. Solidnej roboty.
· Berlin - Kielce 2011-10-10 14:10:54, autor: Piotr32
Powiem tak jeśli przy takiej ilości kar potrafiliśmy grać cały czas jak równy z równym z czołową drużyną Bundesligi (na wyjeździe na dodatek) to znaczy, że jesteśmy w dobrej formie i mamy duży potencjał. Pomyślmy co by było gdyby to Fuchse miało 14 minut a my 2 minuty gry w osłabieniu? Przecież Niemcy dostaliby u siebie wyraźny oklep. Inna kwestia to porównanie nas i Wisły Płock na chwilę obecną. Widziałem ich dwa mecze w tej edycji LM i prezentowali się o klasę gorzej niż nasza drużyna mimo, że ich przeciwnicy są dużoooo słabsi niż zespoły z naszej grupy B. Płock powinien się cieszyć, że trafił taką grupę jaką trafił.
· mudin5 2011-10-10 14:04:41, autor: Piotr32
Zgadzam się z Tobą. Bult jest po prostu słaby. Za słaby na ten poziom jaki prezentuje teraz Iskra i Fuchse (wczoraj grzał ławę cały mecz wychodząc tylko i wyłącznie na karne). Sprowadzanie kogoś takiego jak on to był błąd. Całe szczęście, że szybko się go pozbyli.
· krystian 2011-10-10 11:19:59, autor: mudin5
co ty wygadujesz. Bult miał ważny, podpisany kontrakt ale trener wybrał Jurasika i Zarembe. Bult odszedł bo musiał by siedzieć na ławce z resztą tak jak trzecia siódemka w zeszłym roku. Z nim było tak jak z kilkoma zawodnikami z tego roku. Mieli ważne kontrakty ale zaczęli sobie szukać klubów bo nie chcieli siedzieć tylko "na pensji" ale chcieli grać. Tak samo Bult. On chciał grać. Nie widzieliśmy jak pracował w okresie przygotowawczym więc nie możemy nic powiedzieć specjalnego o tym zawodniku. To była decyzja trenera i trzeba to szanować a Bult się obraził na niego. A może za pieniądze które przyszedł oczekiwano czegoś więcej? W Berlinie przecież gwiazdą nie jest.
· temat Bult ! 2011-10-10 10:33:45, autor: krystian
no nie masz racji bo tu nie bylo propozycji grzjesz lawe tylko pakuj manele ktore wczoraj dopiero rozpakowales !!! zona , male dziecko i zamkniety rozdzial w Niemczech ! nie zycze tego nikomu !! ale ja go rozumie , bo przeciez nie sciaga sie zawodnika z powietrza !!! tylko jak podejmuje decyzje o sciagnieciu go to cos o nim wiem - czy nie ! czy moze w Vive jest tak ze najpierw kontrakt , gruba kasa a potem !!! no wlasnie co potem ?? itd itd ...
· .... 2011-10-10 10:18:05, autor: mudin5
komentarze na temat Bulta nie są bardzo złośliwe ale nie można tak reagować. Wenta przedstawił mu przed sezonem jasną sytuację. Możesz grzać w tym roku ławę więc lepiej dla ciebie jak znajdziesz sobie inny klub. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Zachowuje się chłopak co najmniej jak Wichary w finale MP, żeby pokazać kto tu jest lepszy. Wenta ma wielu wrogów ale ci wrogowie nie powinni pokazywać ani mówić, że są lepsi niż w rzeczywistości wyglądają. Niech się raczej Bult nastawi na to, że w Kielcach dostaną sromotne lanie i wtedy mu pokażemy kto tu jest lepszy. Chętnie bym mu przygotował "powitalny" transparent. Co do samego meczu to się zgadzamy. Sędziowie byli ciency jak sik pająka ale nie zmienia to faktu, że Nasi zawalili końcówkę zawalili totalnie. 5 minut przed końcem wygrywali 27-25 i nie rzucił najpierw Jurecki, potem Jurasik a następnie tandem Jurasik - Olafsson pokazali jak się daje przeciwnikowi wygrać mecz. O kontrach Lisów i dograniach do koła nie wspomnę w ostatnich 5 minutach. Nasza obrona po prostu usnęła.
· do mudin5 2011-10-10 10:00:38, autor: krystian
Facet masz calkowita racje ! ale z drugiej strony ludzie ; juz prawie 5 lat budujemy zespol na LM , sciagamy za grube pieniadze zawodnikow (za te nascie tysiecy na miesiac nie mozna zachowywac sie jak Dzidzius albo raczej BOBASEK na boisku tylko trzeba miec jaja ! powiedzmy sobie to uczciwie ) Gramy przeciez w LM ! to jak mamy sedziow przeciwko to udowadniamy im ze jestesmy lepsi , ale to nie znaczy ze nonszalancko podajemy pilke tylem i ja tracimy !!! Mysle ze VIVE gralo duzo duzo lepiej niz w pierwszym meczu ale punktow do tej pory nie mamy !! Wenta no coz - nie bylo przynajmniej ..... cicho ale Zormana tez nie bylo !!! Nierozumie tez dlaczego te zlosliwe komentarze na temat Bulta - to normalne ze facet tak reaguje po tym co go ze strony Vive spotkalo , ale przynajmniej ma odwage Wencie spojrzec w oczy a ten odwracal sie kazdorazowo tylem - czyli nie ma czystego sumienia !!! Panowie powodzenia w dalszych rozgrywkach !
· Prośba 2011-10-10 08:16:23, autor: Fifek2
Moglibyście napisać co z Jachlewskim ...
[1] 2 3 4 5 6 7