Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Kibice jadą do Płocka

2011-10-12 drukuj stronę

Stowarzyszenie Kibiców kieleckiego klubu organizuje wyjazd na mecz PGNiG Superligi z Orlen Wisłą Płock. Mecz odbędzie się 27 października w Orlen Arenie.

· krzys93 2011-10-12 23:50:11, autor: Lechu
Pozwolę sobie mieć inne zdanie na ten temat niż Ty (z całym szacunkiem). Jeśli nasz zespół napakowany klasowymi zawodnikami jedzie do powiedzmy Ciechanowa (przykładowo) to tak na prawdę wcale nie potrzebuje pomocy kibiców. Taka jest prawda. Dla nich takie mecze to mocniejszy trening i nic więcej. I tak wygrają bez większych problemów nawet jeśli będą grali na pół gwizdka. Jednak wtedy gdy zespół na prawdę potrzebuje wsparcia tam kibice z Kielc potrafią pojechać w zdecydowanie największej liczbie porównując z innymi polskimi grupami kibicowskimi na handballu. Takie jest moje zdanie na ten temat, Ty możesz mieć inne. Szanuję je, ale swojego zdania nie zmienię. Nie każdy ma tyle czasu i pieniędzy, żeby jeździć po Polsce na mocniejsze treningi swojego zespołu, które oficjalnie nazywa się "meczami Superligi", bo tak to w naszym przypadku wygląda.
· ... 2011-10-12 22:54:08, autor: krzys93
zgadzam się z płocczaninem. Jak na razie w tym roku mamy wyjazdowo beznadziejne liczby. A to, że do Mielca gdzie koszt wyjazdu jest 30 zł jedzie 60 osób, a do Berlina gdzie trzeba wyłożyć ogólnie ok 3 stówy jedzie 250 osób jeszcze bardziej nas kompromituje. Z Twoich wypowiedzi płocczaninie wnioskuje że nie jesteś kibicem ORLEN Wisły, więc czemu piszesz na portalu VIVE TARGÓW? Tutaj polemika jest często bezsensowna i opiera się na wzajemnym, bezcelowym wyzywaniu. Poza tym niektóre komentarze, jak na przykład Lecha (bez obrazy) są kompromitujące. TYLKO ISKRA!
· Kibice jadą ... 2011-10-12 17:28:10, autor: [Bot]
Stowarzyszenie Kibiców kieleckiego klubu(?) czyli Stowarzyszenie Kibiców Piłki Ręcznej "Iskra Kielce". Nie rozumiem czemu nie można tak było napisać ? No chyba ,że jest jeszcze jakieś inne drugie Stowarzyszenie ?
· Re: płocczanin 2011-10-12 17:25:00, autor: płocczanin
[quote="Lechu"]Nie chce nic mówić, ale jak trzeba to nas jedzie zawsze więcej (znacznie więcej) niż Was. Powiedz ile razy Wisła zaliczyła w Polsce wyjazdy w liczbach 400-500 (1000 z finału PP z tamtego roku nawet nie wspomnę)? Ile razy Wisła pojechała na zagraniczny wyjazd w liczbie 150-250 osób? Może i jeździcie częściej, ale jeśli na prawdę zespół potrzebuje mocnego wsparcia kibiców to z Kielc zawsze pojedzie więcej ludzi niż z Płocka. Taka jest prawda.[/quote] Co to znaczy "jak trzeba"? Co to znaczy "kiedy zespół potrzebuje mocnego wsparcia"? Bo mnie się wydaje, że właśnie najbardziej tego wsparcia zespół potrzebuje w meczach na środku tygodnia w Legnicy, Głogowie, Mielcu... Wyjazd podstawionymi autokarami na weekendzie z armią kibiców sukcesu...tak w tym jesteście lepsi... PS-Uprzedzając komentarze-dziś nie mogłem być w Legnicy (praca). W tym sezonie byłem na razie w Ciechanowie, Puławach, Koprze.
· JEDZIEMY ! :D 2011-10-12 17:17:25, autor: Iskra_CK
j.w.
· HubertRinkon 2011-10-12 17:15:48, autor: Lechu
Sędziowanie w Polsce jest żałośnie słabe wręcz amatorskie. Zgadzam się, ale co z tego? Co w związku z tym? Zbojkotować ligę? Póki w polskiej lidze nie będą sędziowali zagraniczni sędziowie nic się nie zmieni.
· płocczanin 2011-10-12 17:12:05, autor: Lechu
Nie chce nic mówić, ale jak trzeba to nas jedzie zawsze więcej (znacznie więcej) niż Was. Powiedz ile razy Wisła zaliczyła w Polsce wyjazdy w liczbach 400-500 (1000 z finału PP z tamtego roku nawet nie wspomnę)? Ile razy Wisła pojechała na zagraniczny wyjazd w liczbie 150-250 osób? Może i jeździcie częściej, ale jeśli na prawdę zespół potrzebuje mocnego wsparcia kibiców to z Kielc zawsze pojedzie więcej ludzi niż z Płocka. Taka jest prawda.
· PŁOCK 2011-10-12 16:30:06, autor: HubertRinkon
Ja ze strony Wisly oddałbym ten mecz walkowerem za to co robią w PL sędziowie i obserwator !
· Re: Kibice jadą do Płocka 2011-10-12 15:35:06, autor: płocczanin
Dobrze wiedzieć, że gdzieś się jednak wybieracie w tym sezonie.