Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

W mediach głośno o pierwszym zwycięstwie w LM!

2011-10-14 drukuj stronę

„Kolejny cud Wenty”, „Super thriller w Czechowie”, „Gol w ostatniej sekundzie. Niedźwiedzie upolowane” to tylko niektóre z tytułów rozpoczynających relację z ostatniego spotkania Ligi Mistrzów w Czechowie.

· Re: W mediach głośno o pierwszym zwycięstwie w LM! 2011-10-14 15:24:32, autor: quack87
o kalendarzu wiem, chodzi mi o tabele LM oraz wyniki tych spotkac, cos jak: http://www.ehfcl.com/men/2011-12/rounds/2/Group+Phase Na naszej stronie jest Tabela Ligi polskiej z wynikami i tabela, ale juz LM nie ma.....
· quack87 2011-10-14 12:41:42, autor: Robert-Kowal
Przecież na głównej stronie jest kalendarz tam są opisane wszystkie najbliższe mecze i godziny
· " Super thriller in Chekhov " 2011-10-14 12:29:19, autor: Piotr32
Tytuł newsa na stronie EHF. Prawda jest taka, że tam gdzie grają Kielce tam jest ciekawie i emocjonująco. LM bez nas to nie byłoby to samo i w EHF to wiedzą dlatego dali nam Dziką Kartę a później organizację tego turnieju gdyż wiedzieli, że możemy dać tym rozgrywkom bardzo wiele.
· :)) 2011-10-14 11:16:18, autor: kibic-ka
Ale się buzia cieszy, kiedy się to wszystko czyta... :) Dziękuję Panowie!
· Re: W mediach głośno o pierwszym zwycięstwie w LM! 2011-10-14 10:58:52, autor: quack87
czemu na stronie nie ma tabeli oraz terminarza LM ? Kiedy bedzie? Czy za kazdym razem musze wchodzic na strone ehf? Zakladka - Sezon - Puchar Europy - i nic....
· LM 2011-10-14 10:04:43, autor: esbe34
W meczu z Norwegią wyrównał lewoskrzydłowy R. Gliński. Wczoraj na 30-30 bramkę zdobył ..........lewoskrzydłowy B.Tomczak. Może jeszcze inne analogie się znajdą.