Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Niedziela z Jurandem

2011-10-15 drukuj stronę

Już jutro o godzinie 17.00 w Hali Legionów rozegrane zostanie spotkanie 7 kolejki PGNiG Superligi. Zespół Vive Targi Kielce podejmuje beniaminka rozgrywek - Jurand Ciechanów.

· NCR 2011-10-16 20:24:56, autor: Piotr32
Chyba nie myślisz, że z drużynami mogącymi nam zagrozić Iskra grałby na takim lajcie jak dzisiaj? Dzisiaj jak to ktoś ładnie określił grali na "wstecznym" a i tak wygrali +9. Czy coś więcej trzeba dodawać o tym meczu? :) A tak na serio to ważne, że nie ma kontuzji. Teraz odpocząć z jeden dzień po dwóch męczących wyjazdach w ramach Ligi Mistrzów a pojutrze zacząć przygotowywać się pod kolejnego rywala w LM, którego podejmiemy w Kielcach za tydzień.
· Słabo... 2011-10-16 18:59:23, autor: NCR
Dobrze, że to nie był Płock...
· @Dunmer 2011-10-16 15:37:15, autor: miki
Po pierwsze: Problem nie leży w tym co wybierze dany kibic do oglądania lecz w podejściu ludzi z klubu, którzy nie powinni stawiać ludzi przed dylematem skoro mają pole manewru z wyborem godziny rozpoczęcia meczu, a rzekomo zależy im na zapełnieniu hali przy okazji kazdego meczu. Po drugie: Nie po to odbieram niemieckie EuroSport oraz Sport1 (DSF) i płacę abonament za Cyfrę+ oraz Cyfrowy Polsat (tylko dla piłki ręcznej) żebym musiał szukać w sieci powtórek transmitowanych meczy bo po raz kolejny ktoś w klubie nie stanął na wysokości zadania. Poza tym obejrzenie powtórki meczu to nie to samo co transmisja. Reasumując, takie postępowanie na pewno nie pomoże polskiej piłce ręcznej wyjść z cienia innych sportów zespołowych.
· ODSTĄPIE BILET!!! 2011-10-16 15:11:48, autor: piotrektk76
Odsprzedam bilet na dzisiejszy mecz z Jurandem ,sektor D ,tel.606892123,możliwy odbiór przed halą ,cena 8 zł.
· PITERR.. 2011-10-16 11:11:57, autor: STARZEC
.czyżby zbyt wczesna pora aby zrozumieć aluzję? Mecz z takim przeciwnikiem / z całym szacunkiem wszak nie wszyscy od razu mogą byc potęgą/ dla wielu " kibiców " jest tylko i wyłącznie " dodatkiem " do wymienionych atrakcji / a dla wielu niestety jest to reguła /. Dodatkowo na takie a nie inne postrzeganie tematu ma wpływ to o czym toczy się dyskusja - PORA MECZU !! Tak wiele wydarzeń sportowych ,że wspomnę tu jeszcze o żużlu Polska -Reszta Świata / o innych wydarzeniach już napisano / ,że był czas na to aby zmienić godzinę rozgrywania naszego spotkania - ale to jeszcze kolejny przykład na " poszanowanie " kibiców wszak SPORT TO MY! /Skąd my znamy to aktualne hasełko? /
· Pora meczu 2011-10-16 10:36:18, autor: Piterr
Zgadzam się z miki. Ja również chętnie obejrzałbym mecz Płocka z ruskimi, no cóż ale oczywiście pójdę obejrzeć mecz bez emocji z Jurandem. Starzec nie bardzo wiem o co Ci chodzi?
· ZAPRASZAMY... 2011-10-16 08:43:13, autor: STARZEC
...na piknik ze szczypiorniakiem ! Program pikniku: - Piwo w OLIMPIJSKIEJ - pajda ze smalcem - wata cukrowa -pop corn Dodatkowe atrakcje : - mecz piłki ręcznej NIE BĄDŹ PADALCEM KUP PAJDĘ ZE SMALCEM!!!
· miki 2011-10-16 06:06:30, autor: Dunmer
Jeżeli ktoś wybierze oglądanie meczu w TV zamiast przyjść na halę to oznacza, że traktuje klub hobbystycznie a im mniej takich 'kibiców' tym lepiej. PS. zawsze można sobie obejrzeć powtórkę lub skrót po kilku godzinach na kanale EHFu. Więc się nie martw.
· Godzina meczu jest fatalna... 2011-10-16 02:03:11, autor: miki
Marketing w klubie po prostu leży. Brak transmisji telewizyjnej, a ktoś decyzyjny ustalił godzinę rozpoczęcia meczu z Jurandem na 17:00 podczas gdy o 15:15 w naszej grupie Ligi Mistrzów grają "Lisy" z Silkeborgiem, a o 16:00 rozpoczyna się mecz Płocka z Leningradem. Ja oczywiście przyjdę na mecz Iskry choć wyrobię się na styk bo chcę również obejrzeć w/w mecz Fuchse z Duńczykami, ale sporo osób będzie wolało popatrzeć w telewizji na zmagania Wisły w LM niż iść na mecz Iskry ze słabym Jurandem. Stąd też moja prośba do osób decyzyjnych w klubie, - MYŚLCIE TROCHĘ LUDZIE...