Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Wenta: Musimy porozmawiać o koncentracji i szacunku do samych siebie

2011-10-30 drukuj stronę

Zapis konferencji prasowej po spotkaniu Vive Targi Kielce - Chrobry Głogów.

· ... 2011-11-04 20:37:35, autor: kibic-ka
Jak tylko Iskra zdobędzie Mistrza, to dlaczego nie ;)
· :-))) 2011-11-03 17:52:51, autor: zpolskiegopala
wypijemy sami cala skrzynke ??
· ... 2011-11-02 23:06:30, autor: kibic-ka
Niech BW robi co do niego należy ;) Jeżeli na koniec maja będę się cieszyć, to znaczy, że robił to wszystko dobrze ;) A tego piwa chętnie napije się z Tobą.
· do Pana, Pani Kibic-ka 2011-11-02 18:59:45, autor: zpolskiegopala
mam nadzieje, ze bedziesz miec racje!!!!!!!! i nie bedzie powtorki z maja b.r. Z ogromna przyjemnoscia przesle Ci w maju skrzynke piwa. Wysle na adres ktory podasz. Denerwujacy jest narcyzm BW. do maja pozdrawiam
· ... 2011-11-02 15:50:40, autor: kibic-ka
Ty się lepiej pomódl do Orlenu. A na kolanach to będziesz klęczał, mam nadzieję, w maju..
· Bardzo dziekuje !! Tuzom tej strony 2011-11-01 16:10:34, autor: zpolskiegopala
reakcja na moje slowa ze strony ,,Lechu,, i ,,kibic-ka,, to dla mnie zaszczyt. Nigdy o tym nie snilem. A tu taka niespodzianka . Przepraszam ,,Fifek2,, ze Go wciagnalem w te dyskusje. Od dzisiaj, tak jak Lechu , Kibicka i inni bede sie modlil slowami ,,W imie Ojca i Syna i Bogdana Wente Amen ,, oczywiscie na kolanach ;-)
· zpolskiegopala 2011-11-01 11:15:12, autor: Lechu
Rozmawiać sam ze sobą? Dziwne zwyczaje :) Jeśli zaczynasz sam ze sobą rozmawiać to wydaje mi się, że już blisko do tego, żeby skończyć w kaftanie i w pokoju bez klamek. Także zalecam czujność. To tak pół żartem pół serio a co do koncentracji to tyczy się to tylko zawodników, którzy grają na boisku. Chociaż od czasu do czasu mogą sobie trochę odpuścić, bo gra co trzy dni na pewno daje im się we znaki.
· Trener i zawodnicy to jedno. 2011-10-31 21:50:44, autor: zpolskiegopala
dlaczego wiec tylko oni maja sie zastanawiac nad szacunkiem i koncentracja.?? Wedlug mnie powinien powiedziec :,,wszyscy,, a nawet zaznaczyc ,, wszyscy a ja przede wszystkim,, powinnismy sie zastanowic nad .....)zaczyna mnie denerwowac to, ze Pan Trener zawsze zwala wine na innych. mam nadzieje, ze za przygotowanie fizyczne nie opoier..li malejzonki. Buziaczki
· Fifek2 2011-10-31 21:42:33, autor: kibic-ka
Bo zpolskiegopala jest mongołem, rozmawia sam ze sobą i widocznie podoba mu się to. Dlatego proponuje to naszemu trenerowi.
· . 2011-10-31 21:23:58, autor: Fifek2
Dlaczego tak uważasz ?
[1] 2