4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Zdecydowana wygrana w Puławach

2011-11-12 drukuj stronę

Wysokie zwycięstwo VTK z Azotami Puławy. Kielczanie ani przez minutę nie dali złudzeń na zwycięstwo gospodarzom, wygrywając 28:43 (14:24)! Najlepszym strzlcem VTK Michał Jurecki z 10 bramkami.

· Wynik +15 2011-11-13 13:23:51, autor: Piotr32
Założę się, że Wentyl powiedział coś takiego. Za kilka dni gramy znowu mecze LM, więc po tj przerwie na kadrę musimy już teraz wrócić do normalnego rytmu. Na pewno mieli takie założenie, żeby zagrać równo i mocno przez całe 60 minut, żeby wejść w dobre obroty przed LM. Dlatego Wisła Puławy pękła i przegrała tak wysoko, ale to było mniej ważne.
· @HubertRinkon 2011-11-13 12:53:52, autor: iskra_man
Już tam nie popadajcie w samouwielbienie w tym Płocku, że jedynym godnym i prawdziwym przeciwnikiem dla naszej ISKIERKI jest wasza WISŁA. Inne drużyny jak Azoty Puławy, MMTS Kwidzyn czy Chrobry Głogów też prezentują jakiś tam swój poziom, chociaż nie zawsze im to wychodzi ale przynajmniej się starają. Mnie te tytuły w cale nie rażą, pokazują jedynie że trzeb podchodzić z szacunkiem do każdej drużyny, a nie napinać się. Z Azotami graliśmy wielokrotnie i zawsze były to mecze wyrównane tzw. na styk, a to że w tym roku było inaczej świadczy jedynie o tym że nie olaliśmy drużyny z Puław.
· 40-ta 2011-11-13 09:54:31, autor: muczas
Thorir ja też chcę browara ;)
· :) 2011-11-13 09:42:02, autor: HubertRinkon
Trochę mnie dziwią takie tematy jak "ciężki teren" "grożny rywal" itp DLA VIVE NIE ma grożnych przeciwnków w polskiej lidze . Jedyne mecze jakie można nazwać w podobny sposób to mecze Płockiem. W odpowiedzi na to że zaraz ktoś powie ze Wisła straciła punkt w Puławach- oglądaliście mecz ? , widzieliście jakim składem grali ? , jak niską formę mają aktualnie zawodnicy wisły ile kontuzji ? Pozdrawiam
· DEKLASACJA.. 2011-11-13 07:34:44, autor: STARZEC
...dokonana. Z wielką ambicją i zaciętością podeszli zawodnicy VIVE do meczu z "bardzo groźnymi" Azotami. To była efektowna zabawa i dobry prognostyk przed środowym meczem z Madrytem- daje nadzieję na podjęcie walki z Hiszpanami. NARESZCIE WIDAĆ BYŁO RADOŚĆ Z TEGO CO ROBIĄ - A TO W BŁYSKAWICZNY SPOSÓB PRZENIOSŁO SIĘ NA JAKOŚĆ GRY - i oby tak pozostało ! Gratulacje należą się całemu zespołowi nie wyłączając i nie wyróżniając nikogo!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. WWW.VIVE.ZETONET.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.