Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Osiągniecia KS VIVE Targi

2009-07-06 drukuj stronę

 Mistrzostwo Polski: 
 złoty medal:  1993, 1994, 1996, 1998, 1999, 2003, 2009, 2010 
 srebrny medal: 1995, 2004, 2011 
 brązowy medal: 1980, 1997, 2001, 2005, 2007, 2008


 Puchar Polski: 
 zdobywca: 1985, 2000, 2003, 2004, 2006, 2009, 2010, 2011 
 finalista: 1995, 1996, 1997, 2001, 2002, 2007, 2008

 



 

EUROPEJSKIE PUCHARY (Historia występów):


 

1990 - Puchar Zdobywców Pucharów/Cup Winners Cup:
I runda/I round: Korona - Banik Karvina (Czechosłowacja) 23:23, 21:25.


1993 - Puchar Europy/Europa Cup:
I runda/I round: Iskra - Ionikos Ateny (Grecja) 30:22, 32:20.
II runda/I round: Iskra - Wallau Massenheim (Niemcy) 23:34, 25:32.


1994 - Puchar Europy/Europa Cup:
I runda/I round: Iskra/Ceresit - Steua Bukareszt (Rumunia) 24:25, 24:23.
II runda/I round: Iskra/Ceresit - Bidasoa Irun (Hiszpania) 23:26, 20:31.


1995 - Puchar Zdobywców Pucharów/Cup Winners Cup:
I runda/I round: Iskra/Ceresit - SKA Kijów (Ukraina) 28:22, 32:24.
II runda/II round: Iskra/Ceresit - Akademia Vigo (Hiszpania) 24:28, 35:29.
Ćwierćfinał/Quarterfinal: Iskra/Ceresit - Pelister Bitola (Macedonia) 19:29, 30:22.


1996 - Puchar Europy/Europa Cup:
I runda/I round: Iskra - Principe Triest (Włochy) 21:20, 16:19.


1997 - Puchar EHF/EHF Cup:
I runda/I round: Iskra - Maccabi Rehovot (Izrael) 26:27, 34:28.
II runda/II round: Iskra - Pallamano Modena (Włochy) 32:15, 33:26.
Ćwierćfinał/Quarterfinal: Iskra - THW Kiel (Niemcy) 28:27, 26:31.


1998 - Liga Mistrzów (eliminacje)/Champions League (eliminations):
Iskra - Pfadi Winterthur (Szwajcaria) 24:35, 32:27.


1999 - Liga Mistrzów (eliminacje)/Champions League (eliminations):
Iskra/Lider Market - HK Drott Halmstadt (Szwecja): 36:37, 25:23.


Liga Mistrzów (runda zasadnicza)Champions League (fundamental round):
Iskra/Lider Market - Celje Pivovarna Lasko (Slowenia): 25:30, 32:40.
Iskra/Lider Market - Hapoel Rishon le Zion (Izrael): 30:37, 28:25.
Iskra/Lider Market - Alpi Prato (Wlochy): 26:23, 32:31


2000 - Puchar Zdobywców Pucharów/Cup Winners Cup:
I runda/I round: Strzelec/Lider Market Kaustik Wołgograd (Rosja): 42:26, 19:25.
II runda/II round: Strzelec/Lider Market TV Grossvallstadt (Niemcy): 25:26, 19:25.


2001 - Puchar Zdobywców Pucharów/Cup Winners Cup:
I runda/I round: Kolporter - Lusis Akademikas Kowno (Litwa): 35:26, 24:30.
II runda/II round: Kolporter - Haukar Hafnarfjordeur (Islandia): 29:29, 27:33.


2002 - Challenge Cup:
I runda/I round: VIVE GAC Kilkis (Grecja): 25:22, 32:34.
II runda/II round: VIVE - Besiktas Stambuł (Turcja): 34:28, 25:32.


2003 - Liga Mistrzów (runda zasadnicza)/Champions League (fundamental round):
VIVE - Skjern Handball (Dania): 25:25, 22:26.
VIVE - Fotex Veszprem (Węgry): 24:31, 30:41.
VIVE - RK Bośnia Sarajewo (Bośnia i Hercegowina): 32:31, 26:23.
Trzecie miejsce w grupie premiowało grą w Pucharze Zdobywców Pucharów


2003 - Puchar Zdobywców Pucharów/Cup Winners Cup:
III runda/III round: VIVE Gorenje Velenje (Słowenia) 25:25, 21:24.


2004 - Puchar Zdobywców Pucharów/Cup Winners Cup:
I runda/I round: VIVE - CBM Valladolid (Hiszpania) 25:33, 25:23.


2005 - Puchar EHF/EHF Cup:
I runda/I round: VIVE - Grasshopper Zurych (Szwajcaria) 29:33, 33:25.
II runda/II round: VIVE - Viborg HK (Dania) 37:30, 39:39.
Ćwierćfinał/Quarterfinal: VIVE - US Creteil (Francja): 21:35, 34:26.

 

2006 - Puchar Zdobywców Pucharów/ Cup Winners Cup:

Vive Kielce - ZTR Zaporozhe 33:28 i 18:23

 

2007 - Puchar Zdobywców Pucharów:
runda 3: KS Vive Kielce - Madeira Andebol (POR) 38:30 i 46:25
1/8 finału: KS Vive Kielce - Chambery Savoie 32:28 i 22:42

 

2008 - Puchar Zdobywców Pucharów:
kwalifikacje: KS Vive Kielce - Besa Famiglia 41:15 i 47:21
runda 2: Vive Kielce - HCM Constanta 27:21 i 15:22

 

2009 - Liga  Mistrzów:

 

Turniej kwalifikacyjny - Kielce

KS Vive Targi Kielce - FC Porto/Vitalis 32:23 (14:9)

Tatran Presov - KS Vive Targi Kielce 31:38 (15:21)

 

Faza grupowa - Grupa B

KS Vive Targi Kielce - RK Gorenje Valenje 23:21 (9:13)

Rhein-Neckar Lowen - KS Vive Targi Kielce 29:29 (17:15)

MKB Veszprem - KS Vive Targi Kielce 33:26 (16:11)

KS Vive Targi Kielce - HC Bośna GAS 34:30 (15:15)

KS Vive Targi Kielce - Chambery Savoie HB 31:22 (14:12)

Chambery Savoie HB - KS Vive Targi Kielce 24:31 (15:14)

KS Vive Targi Kielce - Rhein-Neckar Lowen 32:35 (19:15)

RK Gorenje Valenje - KS Vive Targi Kielce 36:35 (17:17)

HC Bośna GAS - KS Vive Targi Kielce 25:21 (9:10)

KS Vive Targi Kielce - MKB Veszprem 29:32 (14:14)

 

1/8 Ligi Mistrzów 

KS Vive Targi Kielce - HSV Hamburg 24:30 (15:17)

HSV Hamburg - KS Vive Targi Kielce 27:30 (15:16)

 

2010 - Liga  Mistrzów:

 

Faza grupowa - Grupa A

 

KS Vive Targi Kielce - Celje Pivovarna Lasko 30:36

Chambery Savoie - KS Vive Targi Kielce 27:26

THW Kiel - KS Vive Targi Kielce 33:29

KS Vive Targi Kilece - Rhein Neckar Loewen 23:23

KS Vive Targi Kielce - FC Barcelona Borges 26:33

FC Barcelona Borges - KS Vive Targi Kielce 28:28

KS Vive Targi Kielce - Chambery Savoie 31:25

Celje Pivovarna Lasko - KS Vive Targi Kielce 30:29

Rhein Neckar Loewen - KS Vive Targi Kielce 29:27

KS Vive Targi Kielce - THW Kiel 29:35