Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Dołącz do nas

2009-07-06 drukuj stronę

Dołącz do nas

 

Klub 100, czyli biznesowa inicjatywa i sportowe emocje


Klub 100 to inicjatywa firm i instytucji wspierających Klub Sportowy VIVE Targi Kielce. Dodatkowo ideą tej działalności jest realizacja wzajemnych celów biznesowych przez wszystkich członków Klubu. Współpraca ta stwarza silne zaplecze finansowe drużyny, a każdemu z partnerów daje możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, umacniania pozycji na rynku oraz kreowania swojego wizerunku jako lojalnego, odpowiedzialnego społecznie i rzetelnego. Klub 100 to platforma integrująca firmy i instytucje, którym towarzyszy przesłanie – GRAMY RAZEM!

Geneza powstania Klubu 100 sięga 2002 roku, jednym z inicjatorów tego pomysłu jest Bertus Servaas, prezes KS VIVE Targi Kielce. Obecnie do grona członków należy już ponad sto firm, które stanowią solidne zaplecze finansowo – intelektualne klubu sportowego. Dodatkowo firmy i instytucje stanowią silną grupę lobbingową, która ma zdecydowanie większe szanse na polu negocjacji handlowych, czy współpracy z innymi podmiotami. Dzięki temu udało się wdrożyć pierwszy z planowanych projektów, tzn. budowę sieci komórkowej Klubu 100, wspólnie z partnerem – firmą Orange. W najbliższych planach Klubu 100 jest realizacja kolejnych przedsięwzięć mających znaczący wpływ na  integrację tej platformy biznesu. 

 

Jeśli chcesz otrzymac ofertę współpracy, ofertę na sponsoring klubu sportowego, wstąpienie do Klubu 100 - skontaktuj się z nami:  marketing@vivetargi.pl lub 41 3451044. Serdecznie zapraszamy!