Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Targi Kielce

Targi Kielce


 

Andrzej Mochoń - Prezes Zarządu

 

KONTAKT

ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
tel. 41/ 365 12 22

biuro@targikielce.pl

www.targikielce.pl

 

Targi Kielce to trzeci organizator wystaw w Europie Środkowowschodniej,  najdynamiczniej rozwijający się ośrodek targowy w Polsce, do których należy 27 proc. krajowego rynku. Rocznie organizują ich ok. 60, m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie,  AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze w Polsce.

Targi Kielce to 170 tys. zwiedzających, 5,3 tys. wystawców, 156 tys. mkw. wynajętej powierzchni wystawienniczej oraz goście z 56 krajów.

W sierpniu 2010 r. na terenie Targów Kielce otwarto najnowocześniejszy w Polsce, pawilon wystawienniczy. To część wartej 170 mln zł rozbudowy i modernizacji ośrodka, w ramach której zbudowano już dwie hale i nowoczesny terminal z elektronicznym systemem rejestracji zwiedzających i wystawców. W ramach projektu do 2013 r. powstanie także Centrum Kongresowe na 1 tys. osób z wieżą widokową. Obecnie Targi Kielce dysponują 7 halami wystawienniczymi z nowoczesną infrastrukturą, w których oprócz targów odbywają się kongresy, seminaria, koncerty, wydarzenia sportowe i eventy gromadzące do 4,5 tys. osób.

Targi Kielce, które dały się w ostatnich latach poznać z niestandardowych dla branży wystawienniczej rozwiązań promocyjnych, jak choćby z budowy największej w Polsce reklamy wielkoformatowej o powierzchni ponad 4 tys. mkw. na elewatorach zbożowych w Kielcach czy pierwszej w Polsce akcji bilboardowej, jaką przeprowadził ośrodek targowy, tym razem postawiły na popularną drużynę sportową. Od sierpnia 2009 r. Targi Kielce są jednym z dwóch sponsorów strategicznych kieleckich szczypiornistów.

Liderzy grają razem!