Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

G - TECH

G - TECH


 

Kryspin Gruszka - właściciel

 

KONTAKT

ul. Domaszowska 71 A
25-320 Kielca
tel. 41/ 341 52 73
biuro@g-tech.pl
www.g-tech.pl

 

 


Firma G-TECH istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2000 roku. Od początku działalności oferuje usługi w zakresie diagnostyki i mechaniki samochodowej. W Kielcach przy ul. Domaszowskiej 71 prowadzi Stację Kontroli Pojazdów, wyposażoną w nowoczesne urządzenia diagnostyczne wiodących producentów. W sąsiednim budynku zlokalizowany jest serwis samochodowy, który pod nazwą BOSCH CAR SERWIS posiada autoryzację znanego światowego koncernu BOSCH, potwierdzającą wysoką jakość oferowanych usług.

 

W 2008 roku G-TECH P.U.H. jako jeden z nielicznych w Polsce serwisów, został wytypowany przez spółkę ROBERT BOSCH POLSKA jako CENTRUM HAMULCOWE BOSCH- serwis, którego specjalnością jest bieżąca obsługa oraz rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją i naprawą coraz bardziej skomplikowanych układów hamulcowych, których firma Bosch jest producentem zarówno w zakresie podzespołów, jak i kompletnych układów dedykowanych dla konkretnych pojazdów.

 

Oprócz inwestycji poczynionych w technologię i technikę G-TECH P.U.H. stawia na rozwój kadry pracowniczej. Zatrudniani w G-TECH P.U.H. specjaliści wciąż pogłębiają swoją wiedzę w zakresie rozwoju technicznego, diagnozowania i naprawy pojazdów. Mechanicy, diagności i doradcy serwisowi uczestniczą w cyklach szkoleń, których celem jest stałe podnoszenie poziomu i fachowości obsługi.  Obecnie pracownicy firmy uczestniczą w kilku projektach szkoleniowych. Największe z nich to: Sieć warsztatów samochodowych Bosch Service - program rozwoju pracowników, Strefa Mechatroniki, Układy Hamulcowe.

Bosch Auto Service proponuje:

- wymianę olejów i filtrów

- doradztwo techniczne

- geometrię podwozia

- układy hamulcowe

- amortyzatory

- klimatyzacje

- elektronikę

- zawieszenia

- rozrządy

 

Stacja Kontroli Pojazdów proponuje przeglądy:

- samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T

- pojazdów zasilanych gazem

- motocykli i motorowerów

- pojazdów importowanych (pierwszy przegląd)

- pojazdów skierowanych przez policję

- ciągników rolniczych