Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

VIVE Transport

VIVE Transport


 

Adam Opoka - Dyrektor Transportu

 

KONTAKT

Górki Szczukowskie 81
26-065 Piekoszów
tel. 41 366 04 19

transport@vive.com.pl

www.vive.com.pl

 

VIVE Transport Sp. z o.o. powstała z wydzielenia Działu Transportu firmy Vive Textile Recycling Sp. z o.o. lidera w branży segregacji odzieży.
VIVE Transport Sp. z o.o. jako oddzielny podmiot gospodarczy działa na bazie wieloletnich doświadczeń transportowych. W chwili obecnej jest jedną z największych w Polsce firm transportowo – spedycyjnych specjalizującą się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie ładunków przestrzennych. Realizuje, także przewozy standardowe.
W 2010 roku spółka zrealizowała 5700  transportów, w tym na trasach międzynarodowych ponad 4900, z czego 2100 exportów, 2400 importów oraz 400 transportów na terenie Unii Europejskiej, a w transporcie krajowym  ponad 800 transportów. Liczby te z roku na rok rosną. Firma posiada 48 zestawów przestrzennych o powierzchni 38 palet euro, o pojemności przestrzeni ładunkowej od 110 m3 do 120m3 i ładowności 22500kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej to 7,85 m długości, 2,48 m szerokości i do 3 m wysokości auta jak i przyczepy. Możliwość załadunku bocznego oraz górnego, dodatkowo podnoszony dach w przestrzeni ładunkowej. Każdy pojazd marki DAF jest wyposażony w system GPS oraz obsługiwany przez podwójne obsady kierowców, co pozwala realizować transporty w możliwie jak najkrótszym czasie. 

VIVE Transport  jest skoncentrowana na świadczeniu wysokiej jakości usług. Główny zakres działalności firmy to transport międzynarodowy z głównymi kierunkami takimi jak Niemcy, Dania, Holandia, Belgia, Francja,  Czechy oraz krajowy. Filozofią działania firmy jest orientacja na potrzeby klienta. Do grona naszych klientów należą wiodące światowe i polskie firmy, m.in.: Vive Textile Recycling Sp. z o.o,  David S. Smith Packaging, DW Plastics, Van der Wal International Transport BV, DSV Denmark, Hotex GmbH, Majac BV, Profittex GmbH, Eko Coll GmbH, Wurth Logistic.  .