Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Centrum Tenisowe ROKO

Centrum Tenisowe ROKO


 

Robert Koczotowski - Właściciel

 

KONTAKT

ul. Jurajska 1
25 - 640 Kielce

tel. 41 346 47 30
biuro@tenis.kielce.pl

www.tenis.kielce.pl

 

P.H.U.W. ROKO działa od 1999 roku, zajmuje się budową i wynajmem pomieszczeń. Od 2006 roku działa Centrum Tenisowe ROKO, jedyny w regionie profesjonalnie zarządzany, całoroczny ośrodek sportowo-rekreacyjny w tej branży .
Centrum  Tenisowe ROKO na Ślichowicach oferuje:

  • 4 kryte korty tenisowe z najwyżsej jakości nawierzchnią welurową "Top Slide" firmy Schoepp Sportboden Gmbh
  • 2 kryte boiska do Badmintona
  • 6  kortów ziemnych, wykonanych według najlepszych technologi i najsurowszych niemieckich norm,  posiadających dodatkowo sztuczne oświetlenie

Korty kryte posiadają idealną, niebrudzącą nawierzchnię, pierwszorzędne oświetlenie, siatki odgradzające korty, nowoczesne ogrzewanie i przede wszystkim brak wilgoci i podciśnienia tak charakterystycznego dla balonów pneumatycznych, nie pozostającego bez wpływu na zdrowie i komfort grającego . Każdy tenisista posiada swoją, zamykaną szafkę w szatni, ma do dyspozycji węzeł sanitarny z natryskami.
Do dyspozycji mają klientów są również: bar z letnim ogródkiem, plac zabaw dla dzieci, sklepik tenisowy, sauna, łaźnię parową, bio-sauna, parking  i doskonała kadra trenerska.
Centrum prowadzi również szkółki tenisowe dla dzieci i młodzieży, organizuje turnieje i imprezy integracyjne, okolicznościowe .
W barze można w kulturalnej i wolnej od dymu tytoniowego atmosferze obejrzeć  na żywo  transmisje z najważniejszych imprez sportowych, jakie są rozgrywane w Polsce i na świecie. Ośrodek przystosowany jest dla potrzeb niepełnosprawnych!