Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA

Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA


Rozwiązania informatyczne dla firm

 

Jacek Kułaga – Prezes Zarządu

 

KONTAKT
ul. Śniadeckich 31
25-366 Kielce
tel. 41/ 36 42 200
info@zeto-kielce.com.pl
www.zeto-kielce.com.pl

 

Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA w Kielcach jest największą firmą informatyczną na terenie województwa świętokrzyskiego. Na rynku informatycznym działa od 1968 r.
W ofercie CSK ZETO SA znajdują się systemy klasy ERP Comarch CDN XL i Microsoft Dynamics NAV usprawniające pracę przedsiębiorstw, rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami (CRM), autorskie systemy kadrowo-płacowe SATURN-HR i SATURN.NET oraz liczne dedykowane aplikacje funkcjonalne. Firma specjalizuje się także we wdrażaniu najpopularniejszego w Polsce oprogramowania dla hotelarstwa i gastronomii – Chart i Gastro. Oferuje również usługi konsultingowe, outsourcing usług IT (m.in. przetwarzanie danych) oraz sprzęt komputerowy i fiskalny najlepszych producentów.
CSK ZETO SA dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z renomowanymi dostawcami jest liderem w projektowaniu i instalacji nowoczesnych systemów teleinformatycznych, systemów automatyki dla budynków, systemów alarmowych, systemów telewizji dozorowej i przemysłowej, central telefonicznych, w tym także VoIP. Świadczy profesjonalne usługi serwisowe sprzętu, oprogramowania i sieci teleinformatycznych.