Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

BILBAOTRAVEL

BILBAOTRAVEL


 

  
Wojciech Kaleta – Prezes

 


KONTAKT
ul. Św. Leonarda 1
25 – 311 Kielce
tel. 41/ 343 50 50
biuro@bilbaotravel.pl
www.bilbaotravel.pl

 

Biuro Podróży BILBAO TRAVEL zostało założone w 2007 roku, wychodząc naprzeciw rozszerzającemu się rynkowi usług lotniczych i turystycznych. Mając za sobą ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży turystycznej postanowiliśmy stworzyć biuro komfortowe, gwarantujące kompleksową obsługę. Profil działania biura skierowany jest między innymi do klienta biznesowego, któremu służy poradą podczas dokonywania wyboru oferty kompleksowej, czyli od zarezerwowania biletu lotniczego, hotelu aż po wynajęcie samochodu.     
BILBAO TRAVEL to autoryzowany agent Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników IATA (No. IATA: 6321102) zrzeszającego ponad 85 tysięcy członków na całym świecie, co daje rękojmie wysokiemu poziomowi świadczonych przez biuro usług. Autoryzacja IATA umożliwia prace z najbezpieczniejszym systemem rezerwacji dostępnym na świecie, udostępnione w nim taryfy, rozkłady lotów są na bieżąco aktualizowane i obligują stowarzyszonych przewoźników do ich przestrzegania, co eliminuje wszelkie ryzyko i zakłócenia związane z podróżą. Ponad to współpracując z agentem IATA klienci mogą skorzystać z bezpośredniej pomocy kasjera lotniczego i mają gwarancję indywidualnego rozwiązania ewentualnego problemu powstałego podczas podróży.
Stałym klientom BILBAO TRAVEL oferuje specjalne zniżki od ofert turystycznych. Dla firm, które zdecydują się na podpisanie umowy o stałej współpracy proponuje opłatę transakcyjną za wystawienie biletu tj.: 40,00 zł za połączenia krajowe i 70,00 zł za połączenia międzynarodowe, przy czym założenie rezerwacji i jej ewentualne modyfikacje są bezpłatne, pomoc w wyborze i rezerwacji hoteli oraz wynajęciu samochodu również jest bezpłatna . W tym celu biuro korzysta z najpowszechniej używanego systemu rezerwacji AMADEUS, który pozwala dokonać właściwego wyboru pośród 24 tysięcy hoteli na całym świecie.
BILBAO TRAVEL to również tour-operator wszystkich liczących się na polskim rynku biur podróży takich jak: TUI, Scan Holiday, Neckermann, Exim, Triada, Club Med., itp.    
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i służymy pomocą w wyborze wczasów i wycieczek. W imieniu klientów biuro prowadzi negocjacje cen za bilety lotnicze dotyczące jednego, lub kilku stałych, najczęściej wybieranych  kierunków podróży.