Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Terminarz - PGNiG Superliga

Sezon:
Nr Gospodarz Gość Wynik
Runda 1
1 Kolejka - 2011-09-03
1 MKS Jurand Ciechanów MKS Nielba Wągrowiec 29 - 26
2 Orlen Wisła Płock Warmia-Anders Group Społem Olsztyn 32 - 26
3 SPR Chrobry Głogów MMTS Kwidzyn 26 - 23
4 KS Azoty Puławy SPR BRW Stal Mielec 23 - 23
5 NMC POWEN Zabrze MKS Zagłębie Lubin 22 - 20
6 MSPR Reflex Miedź Legnica KS VIVE Targi Kielce 19 - 33
2 Kolejka - 2011-09-10
1 MKS Nielba Wągrowiec KS VIVE Targi Kielce 28 - 35
2 MKS Zagłębie Lubin MSPR Reflex Miedź Legnica 27 - 31
3 SPR BRW Stal Mielec NMC POWEN Zabrze 31 - 30
4 MMTS Kwidzyn KS Azoty Puławy 22 - 24
5 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn SPR Chrobry Głogów 21 - 27
6 MKS Jurand Ciechanów Orlen Wisła Płock 25 - 36
3 Kolejka - 2011-09-17
1 Orlen Wisła Płock MKS Nielba Wągrowiec 37 - 23
2 SPR Chrobry Głogów MKS Jurand Ciechanów 28 - 25
3 KS Azoty Puławy Warmia-Anders Group Społem Olsztyn 25 - 20
4 NMC POWEN Zabrze MMTS Kwidzyn 15 - 22
5 MSPR Reflex Miedź Legnica SPR BRW Stal Mielec 25 - 24
6 KS VIVE Targi Kielce MKS Zagłębie Lubin 44 - 26
4 Kolejka - 2011-09-24
1 MKS Nielba Wągrowiec MKS Zagłębie Lubin 27 - 26
2 SPR BRW Stal Mielec KS VIVE Targi Kielce 28 - 40
3 MMTS Kwidzyn MSPR Reflex Miedź Legnica 35 - 31
4 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn NMC POWEN Zabrze 24 - 23
5 MKS Jurand Ciechanów KS Azoty Puławy 21 - 30
6 Orlen Wisła Płock SPR Chrobry Głogów 34 - 22
5 Kolejka - 2011-10-01
1 SPR Chrobry Głogów MKS Nielba Wągrowiec 30 - 29
2 KS Azoty Puławy Orlen Wisła Płock 19 - 19
3 NMC POWEN Zabrze MKS Jurand Ciechanów 26 - 24
4 MSPR Reflex Miedź Legnica Warmia-Anders Group Społem Olsztyn 23 - 22
5 KS VIVE Targi Kielce MMTS Kwidzyn 39 - 22
6 MKS Zagłębie Lubin SPR BRW Stal Mielec 28 - 27
6 Kolejka - 2011-10-08
1 MKS Nielba Wągrowiec SPR BRW Stal Mielec 22 - 31
2 MMTS Kwidzyn MKS Zagłębie Lubin 27 - 25
3 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn KS VIVE Targi Kielce 21 - 31
4 MKS Jurand Ciechanów MSPR Reflex Miedź Legnica 22 - 28
5 Orlen Wisła Płock NMC POWEN Zabrze 32 - 26
6 SPR Chrobry Głogów KS Azoty Puławy 26 - 26
7 Kolejka - 2011-10-15
1 KS Azoty Puławy MKS Nielba Wągrowiec 31 - 34
2 NMC POWEN Zabrze SPR Chrobry Głogów 21 - 24
3 MSPR Reflex Miedź Legnica Orlen Wisła Płock 23 - 26
4 KS VIVE Targi Kielce MKS Jurand Ciechanów 36 - 27
5 MKS Zagłębie Lubin Warmia-Anders Group Społem Olsztyn 32 - 19
6 SPR BRW Stal Mielec MMTS Kwidzyn 32 - 30
8 Kolejka - 2011-10-22
1 MKS Nielba Wągrowiec MMTS Kwidzyn 21 - 29
2 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn SPR BRW Stal Mielec 27 - 28
3 MKS Jurand Ciechanów MKS Zagłębie Lubin 27 - 25
4 Orlen Wisła Płock KS VIVE Targi Kielce 29 - 34
5 SPR Chrobry Głogów MSPR Reflex Miedź Legnica 26 - 24
6 KS Azoty Puławy NMC POWEN Zabrze 19 - 18
9 Kolejka - 2011-10-29
1 NMC POWEN Zabrze MKS Nielba Wągrowiec 24 - 27
2 MSPR Reflex Miedź Legnica KS Azoty Puławy 26 - 29
3 KS VIVE Targi Kielce SPR Chrobry Głogów 37 - 29
4 MKS Zagłębie Lubin Orlen Wisła Płock 30 - 36
5 SPR BRW Stal Mielec MKS Jurand Ciechanów 37 - 28
6 MMTS Kwidzyn Warmia-Anders Group Społem Olsztyn 26 - 23
10 Kolejka - 2011-11-12
1 MKS Nielba Wągrowiec Warmia-Anders Group Społem Olsztyn 33 - 28
2 MKS Jurand Ciechanów MMTS Kwidzyn 24 - 28
3 Orlen Wisła Płock SPR BRW Stal Mielec -
4 SPR Chrobry Głogów MKS Zagłębie Lubin 27 - 31
5 KS Azoty Puławy KS VIVE Targi Kielce 28 - 43
6 NMC POWEN Zabrze MSPR Reflex Miedź Legnica 34 - 22
11 Kolejka - 2011-11-19
1 MSPR Reflex Miedź Legnica MKS Nielba Wągrowiec -
2 KS VIVE Targi Kielce NMC POWEN Zabrze -
3 MKS Zagłębie Lubin KS Azoty Puławy -
4 SPR BRW Stal Mielec SPR Chrobry Głogów -
5 MMTS Kwidzyn Orlen Wisła Płock -
6 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn MKS Jurand Ciechanów -
Runda 2
12 Kolejka - 2011-11-26
1 MKS Nielba Wągrowiec MKS Jurand Ciechanów -
2 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn Orlen Wisła Płock -
3 MMTS Kwidzyn SPR Chrobry Głogów -
4 SPR BRW Stal Mielec KS Azoty Puławy -
5 MKS Zagłębie Lubin NMC POWEN Zabrze -
6 KS VIVE Targi Kielce MSPR Reflex Miedź Legnica 2011-11-23
13 Kolejka - 2011-12-03
1 KS VIVE Targi Kielce MKS Nielba Wągrowiec 2011-11-30
2 MSPR Reflex Miedź Legnica MKS Zagłębie Lubin -
3 NMC POWEN Zabrze SPR BRW Stal Mielec -
4 KS Azoty Puławy MMTS Kwidzyn -
5 SPR Chrobry Głogów Warmia-Anders Group Społem Olsztyn -
6 Orlen Wisła Płock MKS Jurand Ciechanów -
14 Kolejka - 2011-12-10
1 MKS Nielba Wągrowiec Orlen Wisła Płock -
2 MKS Jurand Ciechanów SPR Chrobry Głogów -
3 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn KS Azoty Puławy -
4 MMTS Kwidzyn NMC POWEN Zabrze -
5 SPR BRW Stal Mielec MSPR Reflex Miedź Legnica -
6 MKS Zagłębie Lubin KS VIVE Targi Kielce -
15 Kolejka - 2011-12-17
1 MKS Zagłębie Lubin MKS Nielba Wągrowiec -
2 KS VIVE Targi Kielce SPR BRW Stal Mielec -
3 MSPR Reflex Miedź Legnica MMTS Kwidzyn -
4 NMC POWEN Zabrze Warmia-Anders Group Społem Olsztyn -
5 KS Azoty Puławy MKS Jurand Ciechanów -
6 SPR Chrobry Głogów Orlen Wisła Płock -
16 Kolejka - 2012-02-04
1 MKS Nielba Wągrowiec SPR Chrobry Głogów -
2 Orlen Wisła Płock KS Azoty Puławy -
3 MKS Jurand Ciechanów NMC POWEN Zabrze -
4 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn MSPR Reflex Miedź Legnica -
5 MMTS Kwidzyn KS VIVE Targi Kielce -
6 SPR BRW Stal Mielec MKS Zagłębie Lubin -
17 Kolejka - 2012-02-11
1 SPR BRW Stal Mielec MKS Nielba Wągrowiec -
2 MKS Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn -
3 KS VIVE Targi Kielce Warmia-Anders Group Społem Olsztyn -
4 MSPR Reflex Miedź Legnica MKS Jurand Ciechanów -
5 NMC POWEN Zabrze Orlen Wisła Płock -
6 KS Azoty Puławy SPR Chrobry Głogów -
18 Kolejka - 2012-02-18
1 MKS Nielba Wągrowiec KS Azoty Puławy -
2 SPR Chrobry Głogów NMC POWEN Zabrze -
3 Orlen Wisła Płock MSPR Reflex Miedź Legnica -
4 MKS Jurand Ciechanów KS VIVE Targi Kielce -
5 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn MKS Zagłębie Lubin -
6 MMTS Kwidzyn SPR BRW Stal Mielec -
19 Kolejka - 2012-02-25
1 MMTS Kwidzyn MKS Nielba Wągrowiec -
2 SPR BRW Stal Mielec Warmia-Anders Group Społem Olsztyn -
3 MKS Zagłębie Lubin MKS Jurand Ciechanów -
4 KS VIVE Targi Kielce Orlen Wisła Płock -
5 MSPR Reflex Miedź Legnica SPR Chrobry Głogów -
6 NMC POWEN Zabrze KS Azoty Puławy -
20 Kolejka - 2012-03-03
1 MKS Nielba Wągrowiec NMC POWEN Zabrze -
2 KS Azoty Puławy MSPR Reflex Miedź Legnica -
3 SPR Chrobry Głogów KS VIVE Targi Kielce -
4 Orlen Wisła Płock MKS Zagłębie Lubin -
5 MKS Jurand Ciechanów SPR BRW Stal Mielec -
6 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn MMTS Kwidzyn -
21 Kolejka - 2012-03-07
1 Warmia-Anders Group Społem Olsztyn MKS Nielba Wągrowiec -
2 MMTS Kwidzyn MKS Jurand Ciechanów -
3 SPR BRW Stal Mielec Orlen Wisła Płock -
4 MKS Zagłębie Lubin SPR Chrobry Głogów -
5 KS VIVE Targi Kielce KS Azoty Puławy -
6 MSPR Reflex Miedź Legnica NMC POWEN Zabrze -
22 Kolejka - 2012-03-10
1 MKS Nielba Wągrowiec MSPR Reflex Miedź Legnica -
2 NMC POWEN Zabrze KS VIVE Targi Kielce -
3 KS Azoty Puławy MKS Zagłębie Lubin -
4 SPR Chrobry Głogów SPR BRW Stal Mielec -
5 Orlen Wisła Płock MMTS Kwidzyn -
6 MKS Jurand Ciechanów Warmia-Anders Group Społem Olsztyn -